1997 Ford OBS v1.0.0.0

1997 Ford OBS v1.0.0.0

Ford OBS z roku 1997 je klasický a robustní pick-up, který se ve Farming Simulatoru 22 skvěle vrátil. Tento model vyniká svým novým zvukem řadícího motoru, který hráčům poskytuje pohlcující zážitek z jízdy.
Toto vozidlo je ideální pro ty, kteří oceňují nostalgii nákladních vozidel 90. let v kombinaci s funkčností požadovanou pro úkoly moderního zemědělství. Ford OBS z roku 1997 se svým značným výkonem v koňských silách zvládne celou řadu herních činností, od tahání vybavení až po procházení rozmanitých krajin Farming Simulator 22.

Kredity:
KIWC Modding


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Automobily mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!