1997 Ford Obs v1.0

1997 Ford Obs v1.0

Uvolnění! FS22
Doufám, že si to užijete!!
Zvuky nového motoru
Přenos
Vlak Horn
SPZ
Staré kredity stále platí

Poznámka
Má jednu chybu, kterou nemohu opravit, veškerý skript je správný a funguje, jak má, ale stále čte, že se mu nepodařilo přečíst soubory Wheels.xml, takže to ignorujte, nenašel jsem žádné problémy s přerušováním hry s chybou, pouze čte jednou se to nevrátí.

Kredity:
Credit to all modders of parts used or help Adrian SirLoco Josh Cantlin Josh Knapp Expendables Modding Derek Champlin Daniel Tripel Iconic/Exley


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Automobily mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!