AlpenBergland 16-fach v2.0.1.5

AlpenBergland 16-fach v2.0.1.5

Verze 2.0.1.5
– Opravena chyba v umístění od Lohni-Hof
– Znovu přidán sklízeč bavlny John Deere CP690 (výběr barvy, motoru a pneumatik) Je vyžadován Modscript "Vyložit balíky včas". UPOZORNĚNÍ! Pro „obecná nastavení“ nastavte práh vyložení na 0 %!
– Sklízeč bavlny caseIH moduleExpress635 nyní také s výběrem barvy, motoru a pneumatik

ŽÁDNÁ nová uložená hra není vyžadována.

Vítejte v dechberoucím světě LS22 Alpenbergland 16fold, rozsáhlé a fiktivní mapě, která se nachází v majestátní krajině Alp. Toto 16násobné ovocné menu rozšiřuje herní zážitek znásobený působivou rozmanitostí rostlin, jako je tabák, konopí, chmel, levandule a jetel, včetně nezbytného vybavení pro tyto speciální kultury. Rozšířený systém úrovní přidává další vrstvu Immersion a správy k prozkoumání.

Dynamiku mapy podtrhuje pestrá výzdoba, která se mění podle času, povětrnostních podmínek a změn ročního období – od slunečníků a bazénové vody v létě až po dunící sníh v zimě.
To zajišťuje živé a neustále se měnící prostředí, což činí alpské hory tak atraktivní.

Mapa obsahuje 143 polí, včetně 8 luk, o velikosti od 5 ha do impozantních 73 ha, a 37 lesních ploch k vymýcení. Dále je k dispozici 13 prodejných stavebních ploch, 28 výrob a 17 prodejních míst umožňuje komplexní hospodářskou činnost. Nabídku doplňují tři plantáže na olivy, hrozny a chmel spolu se šesti místy odběru vody.

Pro snazší navigaci jsou ikony na PDA barevně odlišeny a cokoli, co vám nepatří, také nelze použít, což vyžaduje strategické plánování a získávání pozemků a zdrojů.

Kromě tradičních sklizní zahrnují alpské hory různé doplňkové ovoce a výrobní zboží, které významně rozšiřují zemědělské spektrum. Od okurek ve sklenících přes doutníky a cigarety až po pivo a pálenku – možnosti jsou téměř neomezené.

S požadovanými mody jako FS22_A_ProductionRevamp a FS22_EnhancedAnimalSystem nabízí Alpenbergland 16x hluboký a rozšířený herní zážitek, který potěší jak nováčky, tak zkušené farmáře v LS22.

KLÍČOVÁ ÚDAJE AlpenBergland x16

FARMLANDS:
– 143 polí, z toho 8 luk o velikosti 7ha – 73ha
– 37 lesních oblastí k vyčištění
– 13 prodejných stavebních ploch (Farmland 190 – 201 a 238)
– 28 inscenací
– 3 plantáže (olivy, hrozny a chmel)
– 17 prodejních míst
– 3 farmy (Hof Berger, Lohni-Hof a Viehhof)
– 6 míst odběru vody

DOPLŇKOVÉ OVOCE:
Žito, tritikale, špalda, cibule, mrkev, pastinák, červená řepa, červené zelí, bílé zelí, mák, tabák, konopí a chmel (chmel lze zakoupit v prodejně s vínem),
Levandule, vojtěška (vojtěška) a jetel, jablka, hrušky, švestky, mirabelky, citrony, pomeranče, broskve

DALŠÍ VÝROBNÍ ZBOŽÍ:
Okurky ve sklenících, pelety ze sena, pelety ze slámy, dřevěné pelety, melasa, otruby, kompost, semena, doutníky, cigarety, vápno, minerální hnojivo, tekuté hnojivo, konopný olej,
Sojový olej, kukuřičný olej, papír, plechovky od zeleniny, prázdné palety, pivo, brambůrky a hranolky, pálenka, čaj, jablka, hrušky, švestky, mirabelky, citrony, pomeranče, broskve.

BAREVNÉ IKONY pro snadnější orientaci na PDA .
– Zelená = prodejní místa
– Oranžová = Productions
– Modrá = vodní body
– Červená = plantáže, prodejci vozidel, čerpací stanice a prodejci dobytka

POŽADOVANÉ MODY:
FS22_A_ProductionRevamp verze 1.4.3.0
FS22_EnhancedAnimalSystem Verze 2.2.1.1

TIPY:
– Kozí mléko lze přepravovat pomocí MK32 na mapě.
– Pokud to chcete, Precision Farming Multifruit with Compost (stáhněte si jej zde a nahraďte původní mod tímto souborem modu).
– Všechna vozidla a zařízení najdete v obchodě pod FM Moddingem, které potřebujete pro speciální ovoce atd.
– Když CP vypočítává kursy v terénu, vždy se objeví varování o "Provádění nouzového odpadu", ale to nemá žádný vliv na výkon hry.
– Vzhledem k tomu, že ovoce a sklízeče pro PremiumExpansion jsou již zahrnuty nebo nainstalovány, není to nezbytně nutné.
– Na mapě lze balíky slámy zabalit do kompostu… Pokud potřebujete balíky slámy, musíte obalovač vypnout. K tomu slouží tento mod "Automatické vykládání baliček balíků".

PRECIZNÍ ZEMĚDĚLSTVÍ:
Precision Farming Multifruit with Compost for Alpine Mountains (stáhněte si zde a nahraďte původní mod tímto mod souborem)
Stáhněte si fotografii Precision Farming
Dále doporučuji návěs Kögel a specializaci paletový autonakladač od Achimobilu, který nakládá i balíky tabáku, konopí a levandule.

AUTODRIVE:
Karta je zcela zasunuta pomocí AutoDrive.
Hlavní ulice, vedlejší uličky, polní cesty, polní cesty, lesy, prodejní místa, výrobny a farmy se všemi parkovacími místy

Další poděkování za pomoc od mého FM týmu, Lambo & Mc.Doc (AD kurzy), Toy, OlliB., Breaven, Achimobil, Farmer Andy, The Waltons Family (mapová prezentace), Forellen-Udo (video), CornHub ( mapová prezentace) a všichni ostatní přispěvatelé.

Kredity:
FM-Modding


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Mapy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!