Audi A7 2018 Upravit verzi FR v1.0.0.0

Audi A7 2018 Upravit verzi FR v1.0.0.0

Ahoj všem a všem!
Po několika žádostech jsem pro vás znovu konvertoval jeden z mých prvních modů zveřejněných na Kingmods, FR edici Audi A7 z roku 2018.
Je třeba poznamenat, že na FS22 již existuje mod mého kolegy moddera DR3RS, ale ten můj není jeho kopií (rád bych to předem upřesnil pro každého, kdo to rychle řekne), je to Toto je moje přeměna!

Kredity:
BASTI1_VHE Tim251316 MinewarsLP


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Automobily mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!