Balíček vybavení Bourgault v1.0.0.0

Balíček vybavení Bourgault v1.0.0.0

Bourgault Pack s nově přidanými měřiči secího stroje a přípojkami NH3. pracuje s bezvodými nádržemi Forward ag a North Dakota Modding and Mapping. Plus mnoho dalších oprav a změn. pokud se objeví nějaké problémy, dejte mi prosím vědět.
– Vzduchový secí stroj 3320/7950B s kapalným hnojem a přidaným bezvodým, stejně jako Bourgault patentovaný Air-Planter za příplatek a konfigurace nádrže pouze pro osivo/fert a osivo.
– Vzduchový secí stroj 3420/71300 s kapalným hnojem a bezvodým přidaným, stejně jako Bourgault patentovaná možnost Air-Planter za příplatek a konfigurace nádrží pouze pro osivo/fert a osivo.
– vzduchový secí stroj cd872
– přidaný kultivátor sps360_50 s bezvodým nanášením (musí se zapnout, aby se mohl používat)
– brány xr770

Kredity:
Mastodon Ranch, Giants


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Nářadí mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!