BAT-M v2.0.0.0

BAT-M v2.0.0.0

Funguje jako buldozer, zarovnávač, odklízeč sněhu, zhutňovač sil, traktor a jeřáb.

V2.0.0.0
Radlice byla přepracována tak, aby lépe spolupracovala s Terrafarm, byla přidána manuální převodovka (řazení převodových stupňů probíhá manuálně pomocí tlačítek + a -) a přidána volba mezi manuální převodovkou a automatickou převodovkou.

Plně funkční mod s mnoha funkcemi a schopnostmi. Přední pluh s variabilní geometrií, plně funkční jeřáb, lze zavěsit jakékoli traverzy, kde je přípojným zařízením přívěs, může táhnout přívěsy.
Zcela čistý log bez chyb.

Kredity:
MAPBEH iksman


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Vozidla mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!