Bjornholm Map v1.0.0.0

Bjornholm Map v1.0.0.0

Bjornholm je typická evropská venkovská krajina s velkými plochami zemědělské půdy a krásnou přírodou.
Mapa obsahuje rozmanitou topografii, včetně zvlněných kopců, rovinatých oblastí a některých roztroušených vodních ploch, jako jsou řeky a jezera.
Terén pokrývají úrodná pole a lesy, které hráčům poskytují různé možnosti pro zemědělské aktivity.
Ke koupi je omezený počet pozemků, což představuje další výzvu pro ty, kteří chtějí rozšířit své operace.
Bjornholm má řadu zařízení a služeb potřebných k provozování úspěšné farmy.
Patří sem centrální farma se stájemi pro hospodářská zvířata, stodola pro skladování plodin a vybavení a také čerpací stanice pro doplňování paliva zemědělských strojů.
Kromě toho je mapa vybavena výběrem vozidel a základních zemědělských nástrojů, které mohou hráči používat při svých každodenních činnostech.
Lze také nalézt různá prodejní místa, jako je farmářský obchod a mlýn, kde lze sklizené produkty prodávat za výdělek.
Stručně řečeno, mapa Bjornholm od Farming Simulatoru nabízí rozmanité a náročné farmářské prostředí s krásnou krajinou a řadou zdrojů a možností, které jsou dostupné hráčům, kteří se chtějí ponořit do farmářského prostředí.
možnosti dostupné hráčům, kteří se chtějí ponořit do života virtuálního farmáře.

– 41 polí
– 8 prodejních míst
– 1 BGA
– Pastviny krav, ovcí a kuřat
– 5 lesních pozemků
– 3 skleníky

Kredity:
raulycristi1 [VSR Modding Sur]


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Mapy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!