Brosumersiel Map v1.2.0.0

Brosumersiel Map v1.2.0.0

Vítejte v destinaci Brosumersiel. Čeká vás podobná krajina jako v Brosumu. Je plochý, ale krásný. Existuje několik opravdu pěkných míst, které můžete objevit.

V1.2.0.0
– AI Splines kompletně přepracovány, nyní se AI auta pohybují hladce.
– několik drobných změn
Není potřeba žádná nová savegame

Obsah mapy:
– 152 zakoupitelných zemědělských pozemků
– 139 polí (malých až středně velkých)
– 4 těžební plochy
– několik prodejních stanic
– několik výrobních zařízení
– Bioplynová stanice
– spuštění Farmy s kravínem
– velká mléčná farma
– Ploty u polí lze prodat v celku pro ty, kteří potřebují více prostoru nebo chtějí pole sloučit. Užijte si svůj pobyt v Brosumersiel.

V1.1.0.0
– Pevná palivová stanice
– Přidán další vchod do každé ze 2 farem
– Několik změn dekorace
Je vyžadována nová uložená hra

Kredity:
Tor Ben


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Mapy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!