Demco Posi Flow 1.0.0.0

Demco Posi Flow 1.0.0.0

První vydání modu pro fs22. Balíček na zrno Demco Posi Flow je nyní připraven k akci ve 22, plně funkční a s několika dostupnými možnostmi:

Vozík je úplně stejný jako v 19, s několika drobnými úpravami pro zlepšení hry. STÁLE JSOU CHYBY PROTOKOLU. Častým problémem s převedenými mody jsou staré chyby tvaru i3d a soubory xml kola se nenačítají, i když se načítají a fungují dobře. To se vyřeší, až získáme Giants Editor 9, který v současnosti není veřejnosti dostupný. Jakmile bude k dispozici, všechny poslední chyby budou odstraněny.

Velikost kapacity: 550, 650, 750 (bušlů)
Barva: červená, zelená, modrá
Pneumatiky: Regular, Diamond, Duals

 

Kredity:
Model: Tired Iron Modding Decals, UDIM, Ingaming: Ross W. Diamond tread tire is off of the Ford TW Series Pack by Whiskey Sierra Modding. Jack model is off of the J&M 875 Grain Cart.


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Nářadí mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!