Elmcreek Multi Farm Map V 1.0.0

Elmcreek Multi Farm Map V 1.0.0

Elmcreek si prošel těžkými časy, když ztratil mnoho farmářských rodin ve městě. Nyní máte šanci chytit jednu ze šesti farem a prosadit se!

Tato verze Elmcreek otevřela farmy ve všech čtyřech rozích mapy a také skrytou oblast ideální pro farmu. To spolu s původní farmou ve městě nyní dává vám a vašim přátelům ŠEST farem, ze kterých si můžete vybrat!

Všechny ostatní části mapy byly ponechány v maximální možné míře beze změn, přičemž všechny sběratelské předměty jsou stále blízko svých původních míst.

Kredity:
There is only Xul


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Mapy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!