Enhanced Mixer Wagons v1.0.1.0

Enhanced Mixer Wagons v1.0.1.0

Tento skript přidává dobu míchání pro všechny míchací vozy.

Protokol změn 1.0.1.0:
– Oprava následující chyby: "Chyba: addDensityMapHeightType: maximální počet již registrovaných typů výšky."
– Drobné změny skriptů
– Oprava pro doplněk Straw Harvest Addon. Z balíků slámy se již v míchacím voze nestávají slámové pelety
– Nová textura Fillplane pro nedokončenou celkovou smíšenou krmnou dávku se slámou (viz obrázky)

S tímto skriptem nyní potřebuje každý míchací vůz 2 minuty a 10 sekund na promíchání celkové namíchané dávky, jakmile je poměr míchání správný.
K tomu je samozřejmě nutné jej zapnout. Pokud běží doba míchání a vy ji během této doby naplníte, doba míchání se resetuje na začátek.
Dokud je poměr míchání špatný nebo doba míchání neuplynula do konce, máte píce v míchacím voze. Můžete také krmit, ale je to méně účinné než celková smíšená krmná dávka.
Nyní je také nutné zapnout míchací vůz, aby se balíky rozpustily.
Tento mod je kompatibilní s modem kukuřice plus, což bylo důkladně testováno.
Pokud si hrajete s kukuřicí plus mod, nedokončená celková smíšená krmná dávka je přijata jako vlhká potrava ve stájovém krmném žlabu. Pokud hrajete bez kukuřičného plus modu, bude přijat jako tráva.

Novinka pro moddery:
Nyní můžete deaktivovat skript pro váš míchací vůz, pokud je to z nějakého důvodu nutné.

Jediné, co musíte udělat, je zadat následující řádek do vašeho vehicle.xml:

< enhancedMixerWagon mixingTime="0"/ >

Poté musíte odstranit mezery

" < " and before " > "

Tím se nastaví požadovaná doba míchání pro tento míchací vůz na 0. Samozřejmě zde můžete nastavit i dobu potřebnou pro míchání. Čas musí být v sekundách!

Kredity:
Ifko[nator]


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!