EuroMark RD16HD v1.1.0.0

EuroMark RD16HD v1.1.0.0

Objevte řadu přívěsů pro distribuci krmiva RD-HD.

Protokol změn 1.1.0.0:
– Přepněte do konzoly

Náš spolehlivý a robustní přívěs pro distribuci krmiva má ložný objem 16 m³. Schopný manipulovat s volně loženými i hranatými a kulatými balíky, rozváží všechny druhy krmiv (siláž, seno, balené krmivo). S řadou RD-HD zaručujeme snadné použití a údržbu pro větší pohodlí při vašich každodenních úkolech.

Tuto řadu jsme navrhli, abychom farmářům nabídli ekonomické a všestranné řešení. Naším cílem bylo vytvořit stroj, který se přizpůsobí infrastrukturám uživatelů a jejich režimům provozu. Do přívěsu můžete přidat mnoho možností. Tímto způsobem můžete optimálně naplnit své potřeby a očekávání.

Funkce:
Délka: 7,90m
Šířka: 2,50m
Výška: 3,02m
Užitná kapacita 16 m³
Hmotnost: 4900 kg
Vyvolávací cena: 41.600 $
Konfigurace pneumatik: CONTINENTAL / VREDESTEIN / BKT / TRELLEBORG

Kredity:
AgriDesignModding


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Nářadí mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!