Farming Simulator 22: Crossplay multiplayer (TV Spot)

Farming Simulator 22: Crossplay multiplayer (TV Spot)

Jste připraveni na Farming Simulator 22? Dnes je den, kdy vám obě ruce stačí na počítání dnů do startu. Když zapnete televizi, můžete si dokonce všimnout hry. Níže najdete náš zbrusu nový televizní spot, který bude doprovázet vydání 22. listopadu.

A pokud vás to zajímá: Samozřejmě bude také Launch Trailer. Ale zatím si vezměte toto místo, s důrazem na crossplay-multiplayer akci a odpočítávejte dny do 22. listopadu! S Farming Simulator 22 a crossplay dostanete šanci hrát se všemi svými přáteli – bez ohledu na platformy, na kterých hrajete. Více najdete v odkazovaném článku!

Kredity:
Farming Simulator 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší Farming Simulator 22 mods mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!