Feed Factory v1.0

Feed Factory v1.0

Továrna na krmivo pro LS22. Zde lze vyrábět směsné krmivo (TMR) pro krávy a také krmivo pro prasata. Krmivárna zároveň slouží jako sklad všech surovin potřebných k výrobě. Pro krmné směsi je potřeba seno, siláž, sláma a minerální krmivo. Na krmivo pro prasata jsou potřeba brambory, pšenice, kukuřice a řepka.
Přeji vám hodně zábavy s modem a můj mod může být nastaven s potěšením pomocí původního odkazu ke stažení na jiném modu.

Kredity:
Idee / Konzept: FedAction LetsPlay FedMods


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Budovy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!