Feldbergova mapa v1.0.0.0

Feldbergova mapa v1.0.0.0

Vítejte v destinaci Feldberg.
Fiktivní místo v regionu Breisgau Hochschwarzwald na jihu německého Bádenska-Württemberska.
Vzhledem ke své poloze je z větší části tvořen lesy a pastvinami. Na tomto místě, jehož hlavní náplní je lesnictví, se můžete věnovat také farmaření a chovu zvířat.
Na straně je malá čtvrť a čtvrť s velkými odpory. V některých prázdných oblastech si můžete založit vlastní farmu nebo továrnu.
V současné době je na farmě k dispozici několik továren. jako je továrna na čokoládu a sýrárna.
Můžete přidat jakékoli objekty, které chcete vyprázdnit země.
– Existuje 30 oblastí.
– Je zde 10 pastvin.
– Na farmě je 1 ovce, 1 kráva a 1 kuře.

Kredity:
AE MAPING


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Mapy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!