Filltypes TP v1.0

Filltypes TP v1.0

Toto jsou první soubory, které vydávám pro FS22. Pozor, toto není mod, toto jsou soubory pro moddery, kteří vytvářejí mapy s novými typy výplní pro těžbu a stavebnictví. Pokud nevytváříte mapy, tyto soubory pro vás nemají žádný zájem.

Pokyny jsou v souboru .rar. Soubor obsahuje textury a xml, které chcete umístit na mapu.

Pro hráče:
Pokud si to stáhnete a myslíte si, že je to mod, smažte.

Pro moddery:
1- vložte složku fillPlanesTP do vaší mapy
2- otevřete svůj map.xml a přidejte toto:

<fillTypes filename="maps/mapUS/fillPlanesTP/maps_fillTypes.xml" />
<densityMapHeightTypes filename="maps/mapUS/fillPlanesTP/maps_densityMapHeightTypes.xml" />

Nezapomeňte, že musíte uvést správnou cestu ke složce fillPlanesTP. V mém případě je "maps/mapUS/", musíte věnovat pozornost cestě, kterou máte.

Pokud to uděláte správně, máte již nové typy výplní na mapě.
3- přidejte typy výplně jako hromádku na mapu. Otevřete svou mapu pomocí editoru Giants verze 9.0.1 nebo vyšší a podívejte se na fruitTPcode.xml, který poskytuji s kanály pro terénDetailHeigh (pokud nevíte, co je to za hledání tutoriálů).
Pokud máte pochybnosti, přejděte na můj discord kanál, pokusím se vám pomoci.

Kredity:
Nonnus


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!