Fluktuace výnosu v3.0.0.0

Fluktuace výnosu v3.0.0.0

V3.0.0.0
Finální verze – nyní je to kompatibilita s precizním zemědělstvím a multiplayerem/servery, užijte si to 😉
– Opraveny problémy s kompatibilitou s Precision Farming.
– Opraveny problémy s kompatibilitou se servery/multiplayerem.

Pokud chcete upravit hodnoty, přejděte na RandomYield.lua a upravte hodnotu 1,7 na 1,2, v takovém případě vám tento mod poskytne mnohem drsnější výnos.
Pokud jde o opětovné nahrání, respektujte prosím mou práci a používejte pouze originální odkaz, jinak tento mod sdílejte.
Stručně řečeno, tento mod funguje s vlastními mapami, precizním zemědělstvím a multiplayerem/servery, pokud narazíte na nějaké problémy, dejte mi vědět a pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy týkající se tohoto nebo modu, který byste chtěli, abych vytvořil, ozvěte se klidně to napište do sekce komentářů.

Realistický výnos může být požehnáním nebo prokletím.
Bez ohledu na to, co zemědělci dělají, v určitých letech je jejich výnos mnohem nižší než v jiných, v závislosti na počasí a dalších faktorech, které nelze ovlivnit. Tento mod vám umožní zažít to na vlastní kůži.
Stručně řečeno, tento režim ovlivní váš výnos, může se lišit kdekoli mezi x0,5 až x2,5 normálního výnosu, jinými slovy, některé roky se váš výnos o dost sníží a jindy budete mít pocit, že jste vyhráli. loterie!
Je založen čistě na RNG (generátor náhodných čísel), takže nebudete mít žádné informace o tom, jak dobrý bude výnos, ale nezapomeňte svá pole hnojit a starat se o ně, jinak se váš výnos ještě sníží. na základní herní mechaniky.

Toto jsou výsledky simulace 10 let v řadě, vaše výsledky se mohou lišit:
Původní výtěžnost bez modu byla 3103 17%

S tímto modem:
3584 19 %
2742 15 %
2739 15 %
3632 20 %
7249 40 %
9362 52 %
5677 31 %
5682 31 %
2327 12 %
3470 19 %

Procenta jsou ze samotného harvestoru, použil jsem nejdražší model třídy, který můžete vidět na obrázcích.
Chtěl bych poděkovat lidem, kteří mi pomohli vypilovat tento mod: YellowLight a Shad0wife.

Kredity:
Elfs


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!