Fluktuace výnosu v3.1.0.0

Fluktuace výnosu v3.1.0.0

Kolísání výnosu – střední (původní)

V3.1.0.0
Pokud máte v3, tak tuto aktualizaci stahovat nemusíte, funkčně to funguje úplně stejně, akorát vyčistil kód a přidal nějaké další věci do popisů atd.
– Vyčistili kód.
– Změňte obrázek, abyste se ujistili, že vypadá přesně jako ostatní 2 mody (Hard a Easy mody pro kolísání výnosu).
– Znovu jsme otestovali všechny tři mody, abychom se ujistili, že fungují tak, jak mají.

Chcete-li poskytnout více informací o režimech Easy, Medium a Hard, které můžete najít v mém profilu nebo pouze pomocí vyhledávací lišty na této stránce:
Snadné: Výnos kolísá kdekoli mezi x0,5 a x5 (to znamená, že můžete získat polovinu normálního výnosu nebo PĚTInásobek normálního výnosu a cokoliv mezi tím.
Normální: Zůstává stejné jako předtím, kdekoli mezi x0,5 a x2,5.
Tvrdé: Výtěžnost kolísá kdekoli mezi x0,3 a x1,5 (pamatujte, že je pravděpodobnější, že budete mít horší výtěžnost než obvykle, a je mnohem drsnější než normální verze. Pokud ji plánujete používat, zvažte varoval jsi, ale tohle je nejrealističtější)
Jako vždy, pokud najdete nějaké problémy s mody nebo máte návrhy nebo dotazy, neváhejte je zanechat v komentářích níže.

Realistický výnos může být požehnáním nebo prokletím..
Bez ohledu na to, co zemědělci dělají, v některých letech je jejich výnos mnohem nižší než v jiných, v závislosti na počasí a dalších faktorech,
které nelze ovládat. Tento mod vám umožní zažít to na vlastní kůži.

Stručně řečeno, existují 3 mody s různými úrovněmi obtížnosti kolísání výnosu, tento režim ovlivní váš výnos na střední obtížnosti, může se lišit kdekoli mezi x0,5 až x2,5 normálního výnosu, jinými slovy, některé roky váš výnos bude se o dost sníží a jindy budete mít pocit, že jste vyhráli v loterii!
Je založen čistě na RNG (generátor náhodných čísel), takže nebudete mít žádné informace o tom, jak dobrý bude výnos, ale nezapomeňte svá pole hnojit a starat se o ně, jinak se váš výnos ještě sníží. na základní herní mechaniky.

Toto jsou výsledky simulace 10 let v řadě, vaše výsledky se mohou lišit:
Původní výtěžnost bez modu byla 3103 17%

S tímto modem:
3584 19 %
2742 15 %
2739 15 %
3632 20 %
7249 40 %
9362 52 %
5677 31 %
5682 31 %
2327 12 %
3470 19 %

Procenta jsou ze samotného harvestoru, použil jsem nejdražší model třídy, který můžete vidět na obrázcích.
Chtěl bych poděkovat lidem, kteří mi pomohli vypilovat tento mod: YellowLight a Shad0wife.

Kredity:
Elfs


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!