Haut-Beyleron s SPZ EU/FR v1.0

Haut-Beyleron s SPZ EU/FR v1.0

Toto je standardní MAP Haut-Beyleron, změnil jsem SPZ na EU/FR.

Nic víc nic míň.
Vzhledem k tomu, že se na MAPě oproti originálu nic jiného nezměnilo, můžete si svou uloženou hru přizpůsobit z původní mapy a bez problémů na ní hrát dál.

Chcete-li to provést, musíte ve své hře uložit (nezapomeňte soubor předtím uložit):
Otevřete CareerSavgame.xml pomocí editoru
Najděte záznam "<mapId>MapFR</mapId>"
a nahraďte jej tímto záznamem "<mapId>FS22_Map_Baldar_FR.SampleModMap</mapId>".

Jinak si s MAPOU dělejte, co chcete.
Díky Giants, za nastavení SPZ ve hře.

Kredity:
Sonstige: Giants für die Karte, den GE. Der Modcommunity und Giants für die Tutorials um die Strandartmaps als ModMaps zu Konvertieren und umzubauen.


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Mapy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!