Implementujte Wear Info Hud v1.0

Implementujte Wear Info Hud v1.0

Malý kryt zobrazující stav, poškození a stav laku aktuálně ovládaného vozidla a jeho připojeného nářadí/nářadí. Podpora pro více hráčů.

Cílem tohoto modu je usnadnit sledování opotřebení a stavu vašich nástrojů tím, že nebudete muset pokaždé procházet seznam vlastněných vozidel.
Obrazovka zobrazuje název, „krátkodobý stav“ a „dlouhodobé poškození“ aktuálního vozidla a každého připojeného nářadí/nářadí.
– Stav vozidla je také zobrazen v pravé horní části rychloměru. Ve hře Vanilla se toto zobrazuje pouze pro samotné vozidlo nebo aktuálně vybrané nářadí, ale ne pro všechny současně. Opotřebení je pouze krátkodobé, protože jej lze plně opravit v dílně.
– Poškození vozidla se nikde nezobrazuje a ve skutečnosti ovlivňuje výkon vozidla nebo nářadí snížením jeho výkonu a/nebo pracovní rychlosti. Poškození je nyní ještě důležitější, protože zlevněná vozidla a nářadí přicházejí s určitou úrovní poškození, zatímco zcela nová vozidla nikoli. Když tato hodnota klesne pod určité procento, budete upozorněni.

Vozidla a nářadí, jejichž stav zatím neovlivňuje výkon (stav = 100 %), jsou zobrazeny bíle. Když stav dosáhne úrovně, kdy ovlivňuje výkon (stav < 100 %), zobrazí se oranžově. Jakmile opotřebení dosáhne bodu, kdy je výkon silně ovlivněn (stav < 50 %), zobrazí se červeně.
Všechny tři barvy a obě úrovně varování jsou konfigurovatelné v nastavení XML souboru.

Po prvním načtení uložení pomocí modu se vytvoří soubor XML nastavení. Tato nastavení jsou globální ve všech uloženích.
Mezi nastavení, která lze změnit, patří: Úroveň varování, barva a velikost textu, poloha hud a další…

Výchozí ovládací prvky:
– levý ctrl + klávesnice 8 : Přepínání mezi režimy zobrazení (pouze stav, stav a poškození atd.)
– levý ctrl + klávesnice 2 : Znovu načtěte nastavení ze souboru nastavení XML

Poznámka:
Některé aktualizace mohou obnovit vaše uložená nastavení

Kredity:
SvenP


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!