Informační zpráva HUD v1.0

Informační zpráva HUD v1.0

Tyto informační zprávy jsou v nabídce nápovědy (F1). Ty ukazují například, když jste ve spouštěči a můžete provést danou akci. Ale také zprávy, které vám říkají, že ano
nejprve naplnit nářadí. Tento mod zobrazuje tyto zprávy v levém horním rohu, když skrýváte nabídku nápovědy (F1), abyste nikdy nezmeškali žádnou akci a nemuseli neustále zobrazovat nabídku nápovědy.
Normální zprávy jsou zobrazeny bíle, pokud se zpráva vztahuje k akci, zobrazí se žlutě.

Kredity:
sperrgebiet


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!