Inside Camera Zoom v1.0

Inside Camera Zoom v1.0

Přiblížení vnitřní kamery vám umožňuje přibližovat a oddalovat kameru uvnitř vozidla pomocí rolovacího kolečka myši, stejně jako u vnější kamery. Pohled na ten vzdálený roh pole nebo na to malé měřidlo na palubní desce je nyní jen svitek. Kliknutím prostředního tlačítka myši resetujete úroveň přiblížení (zorné pole) zpět na výchozí.
Herní nastavení 'Reset Vehicle Camera' (Resetovat kameru vozidla), pokud je povoleno, také obnoví výchozí zobrazení, když změníte vozidla.

Modifikací známou z FS19 otáčením kolečka myši můžeme přibližovat nebo oddalovat pohled kamery uvnitř vozidel. Když stisknete pravé tlačítko myši a rolovací kolečko, kamera se vrátí do výchozího umístění. Náhodou to funguje bez problémů podle předchozí verze hry.

Kredity:
Paint-a-Farm | Kim Brandwijk


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!