Jacto Uniport 8030 NPK v1.0.0.0

Jacto Uniport 8030 NPK v1.0.0.0

Uniport 8030 NPK má zásobník o kapacitě 8 000 kg a aplikační dosah až 50 m pro hnojiva, kromě toho umožňuje korekční aplikace.
Umožňuje rychlejší manévry s o 35 % menším poloměrem otáčení, poskytuje vyšší provozní výnos a snižuje drcení během manévrů až o 40 %.
S otevíráním a zavíráním náprav kromě péče o zachování granulometrie hnojiv.

– Cena: 489 000 USD
– Výkon: 300 hp
– Kapacita 8000 l
– Pracovní záběr: 50 m Hnojivo a vápno
– Volitelná barva skla

Kredity:
Jacto e Connect Modding


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Nářadí mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!