Jak funguje AI-Worker ve FS22

Jak funguje AI-Worker ve FS22

Potřebujete pomocnou ruku na vaší farmě? Pokud vaši přátelé momentálně nejsou k dispozici, aby se k vám mohli připojit na crossplay-relaci ve Farming Simulator 22, možná budete chtít najmout pracovníka.

Protože jsme vám před pár měsíci ukázali snímek obrazovky, ptali jste se na tuto zlověstnou obrazovku „AI worker“. Ve skutečnosti jsme informace zadržovali, protože jsme na této funkci pracovali do poslední chvíle. Tady je malá ukázka.

Seznamte se s poloautonomním pracovníkem!

Jak funguje AI-Worker ve FS22

Prostřednictvím nové obrazovky AI worker spravujete všechny své pracovníky. Už to není jen klikání na tlačítko, abyste mu umožnili předběhnout úkol, v současné době děláte sami sebe (stále však můžete nechat pracovníka, aby předběhl vaši aktuální akci, jako je kultivace). Teď je toho víc.

Jak to funguje?

Na obrazovce AI-Worker klikněte na libovolné vozidlo/stroj a vyberte „vytvořit úlohu“. To vám umožní vybrat jednu z následujících akcí, které má váš pracovník provést. Kamkoli ho chcete poslat, buď zvolíte konkrétní vykládací stanici, nebo položíte značku na mapu.

  • "Jít na" – řídit stroj/vozidlo do konkrétního cíle
  • "Práce v terénu" – proveďte úkol spojený se strojem na cílovém místě
  • "Doručit" – doručit plodiny na vybranou vykládací stanici (lze zacyklit)
  • "Load & Deliver" naloží zboží na jednu stanici a doručí jej na další (lze zacyklit)

Pokud zvolíte "looping", pracovníci budou úkol neustále opakovat – dokud je co dělat. Pokud už v sile není žádná pšenice k dodání do pekárny, zastaví se.

Postupem času se zlepšuje

Jak funguje AI-Worker ve FS22

V budoucnu budeme neustále optimalizovat AI pracovníka, protože komplexní systém nemusí zohledňovat pouze různé nové herní funkce Farming Simulatoru 22, ale také rozsáhlou modifikovatelnost naší hry. Uděláme, co bude v našich silách, abychom tuto funkci vylepšili, a již čekáme na vaši zpětnou vazbu.

Kredity:
Farming Simulator 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší Farming Simulator 22 mods mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!