Jak sklízet pšenici a balit slámu v

Jak sklízet pšenici a balit slámu v

Dnes opouštíme naši farmu ve Felsbrunnu a přesouváme se na novou farmu v Haut-Beyleronu. Cesta na novou farmu nám trvala dvě hodiny a bylo to docela dobré. Když jsme dorazili na farmu, provedli jsme prohlídku a hned jsme se pustili do práce.

Máme pšeničné pole, které je třeba sklidit a pro tuto práci použijeme Deutz-Fahr Topliner 4090H. Použili jsme Massey Ferguson 3670 k přesunu přívěsu na pole na pole. Massey Ferguson 3670 má manuální převodovku a nějakou dobu mi trvalo, než jsem se s ní naučil jezdit.

Pak jsme dostali Massey Ferguson 6713 S a přívěs Brantner na pole, abychom mohli vyložit pšenici. Naskočili jsme do kombajnu a začali sekat pšenici. Výnos byl v pořádku a pole malé. Poté, co jsme dokončili sklizeň pšenice, vložili jsme ji do sila a poté jsme umyli a zaparkovali Deutz-Fahr Topliner 4090H a návěs na sběrač s adaptérem.

Poslední prací bylo sbalit slámu a sbírat balíky. K lisování slámy jsme použili Massey Ferguson 3670 s lisem Massey Ferguson 1840 HD. Když jsme skončili s balíkováním slámy, vyčistili jsme a zaparkovali vybavení, které jsme používali. Pak přišel čas na sběr HD balíků a použili jsme Steyr 8150 s valníkem.

Steyr 8150 měl také manuální převodovku, takže mi chvíli trvalo, než jsem se naučil správně řadit. Malé balíky slámy jsme na návěs nakládali ručně a trvalo nám to. Balíky jsme vyložili do malé kůlny a pěkně naskládali. Poté jsme uklidili a zaparkovali Steyr 8150 a přívěs a pak jsme zamířili do domu vybalit.

Kredity:
The CamPeR


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Tutoriály mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!