KILPI 895 BALE GRAB v1.0

KILPI 895 BALE GRAB v1.0

Kilpi 895 byl koncem 90. let oblíbeným drapákem pro finské farmáře k řezání balíků siláže, aby mohly být distribuovány kravám. Můžete si jej vybrat bez radlice jako běžný drapák nebo s radlicí pro vyložení balíků na zem.

Cena: 1250 €
Stiskněte ctrl + i pro vyložení balíku.
Vezměte prosím na vědomí, že při uchopení balíku není nutné drapák zcela zavírat, pouze jej zavírat do bodu, kdy se balíku dotýká!

Kredity:
Farmari99


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Nářadí mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!