Lizard Hydra-Glide XL Header Storage System v1.0.0.1

Lizard Hydra-Glide XL Header Storage System v1.0.0.1

Představujeme náš systém skladování žacích lišt Hydra-Glide XL, navržený tak, aby bez námahy skladoval velké žací lišty obilí a slunečnice o délce 13 metrů a více s pohodlím automatického hydraulického zvedacího systému.

V1.0.0.1
– Pevný nouzový vypínač.
– Odstraněna informační ikona, Ovládací panel je srozumitelný.
– Přidány závislosti stojanu, které vyžadují jejich reset před aktivací dalšího.
– Opraveny překlepy v popisu

Rozlučte se s ručním zvedáním a manipulací s těžkými adaptéry, protože naše inovativní úložné řešení poskytuje bezproblémový a efektivní způsob skladování a přístupu k vašemu vybavení.
Zažijte vylepšenou bezpečnost, organizaci a použitelnost se systémem Hydra-Glide XL Header Storage System – perfektní volbou pro vaše zemědělské nebo průmyslové potřeby.

Pokyny pro nakládání a vykládání systému Lizard Hydra-Glide XL pro ukládání hlav;
Vložte úložiště počínaje stojanem 1.
Složte cívku s obilím a umístěte ji na stojan. Resetujte stojan 1.
Pokračujte ke spodnímu stojanu 2, opakujte načítání a resetování.

Je důležité, abyste mezi uložením každého adaptéru resetovali stojany. V případě nouze použijte tlačítko nouzového zastavení umístěné na ovládacím panelu.
Spouštěče stojanu jsou umístěny pod číslem odpovídajícím stojanu.

Brejle:
– Kapacita pro tři sběrače obilí 13 m+
– Možnosti barev
– Automatický zdvihací systém

Cena 17 500 USD
Od Superfly1842
Velikost souboru je < 400 kB!

Kredity:
Superfly1842


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!