Locura Factory Info Assemblers Only v1.1.0.0

Locura Factory Info Assemblers Only v1.1.0.0

Jediný skript desky pro zobrazení všech vašich továrních informací. Tento skript je užitečný pro ty, kteří neradi používají HUD a lze jej použít na 1 až 9 obrazovkách v závislosti na velikosti továrny. Tato verze zobrazuje pouze vaše tovární sestavy

INSTALACE
– Propojte programovací desku s CORE a poté s Podpisem/obrazovkou.
– Zkopírujte obsah .JSON verze, kterou chcete použít, a klikněte pravým tlačítkem na programovací desku > Upřesnit > Vložit konfiguraci Lua ze schránky.
– Upravit parametry Lua
– Zapněte obrazovku a aktivujte tabuli.

Kredity:
Credence


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!