Mapa Erlengrat je zpět pro Farming Simulator 22

Mapa Erlengrat je zpět pro Farming Simulator 22

Rozlehlé horské pastviny, křivolaké silnice, pohybující se osobní vlaky a lanovky na obzoru: Erlengrat představuje evropské alpské regiony a zve vás do idylické krajiny, dokonale navržené pro péči o pastviny a chov zvířat. Podívejte se na zbrusu nový trailer níže!

Upoutávka na mapu Erlengrat

Podívejte se na zvýraznění mapy níže. Haut-Beyleron a Elmcreek jsme vám již představili a s Erlengratem je naše prohlídka, která vás provede mapami Farming Simulatoru 22, u konce. Už za pár dní je čas vybrat si cíl a začít farmařit.

  • zástupce turistické destinace v německy mluvících Alpách
  • celkový výškový rozdíl 260 metrů mezi nejvyšším a nejnižším bodem
  • několik vyhlídek k přehlédnutí Erlengrat a jeho okolí
  • mnoho vyhlídkových míst, včetně nákupní míle
  • vypadá obzvlášť krásně v zimě

Zde jsou některé screenshoty mapy

Mapa Erlengrat je zpět pro Farming Simulator 22

Mapa Erlengrat je zpět pro Farming Simulator 22 Mapa Erlengrat je zpět pro Farming Simulator 22 Mapa Erlengrat je zpět pro Farming Simulator 22 Mapa Erlengrat je zpět pro Farming Simulator 22

Kredity:
Farming Simulator 22


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Mapy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!