MapCleaner 2.0 v3.0.1

MapCleaner 2.0 v3.0.1

LS22 Mod od Maria Hirschfelda vám přináší zařízení, se kterým můžete nejen sbírat trávu, slámu a seno. Tento MapCleaner byl velmi populární již v LS19 a samozřejmě se vrací i v LS22.
Toto nereálné zařízení zvedne z podlahy opravdu vše. Ať už pecky, cukrová řepa, brambory nebo dřevěné štěpky… MapCleaner pojme 300 000 litrů každého ovoce.

Schuitemaker nakládací vozy
– 3 osy
– 300 000 litrů plnicího objemu
– výběr barvy
– Pracovní šířka 250m
– může sbírat VŠECHNO…

Kredity:
HIP Mod


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Přívěsy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!