Mercedes Actros 2022 Mauffrey Group v1.0.0.0

Mercedes Actros 2022 Mauffrey Group v1.0.0.0

Ahoj všichni!
Dnes zveřejňuji toto vydání 2022 Mercedes Actros MP5 (facelift) ve verzi Mauffrey Group. na kterou jsem byl požádán, je to dopravní a logistická společnost působící v různých odvětvích, jako je životní prostředí, stavebnictví, zemědělství, lesnictví a také průmysl po celé Francii a Evropě.
Poznámka: máte možnost otevřít dveře pomocí jednoduchého IC, přizpůsobit si karoserii, jak si přejete (s vědomím, že barva Mauffrey je plně bílá nebo světle šedá, aby odpovídala skutečnosti)

ACTROS JE V KATEGORII VOZU NEBO POD ZNAČKOU MERCEDES-BENZ

Kredity:
BASTI1_VHE TBSimulationen


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Nákladní vozidla mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!