Mod Pack 3 od Stevie

Mod Pack 3 od Stevie

Součástí tohoto balíčku jsou následující mody.

Kotte TSA Multitanker, může přepravovat tekutý odpad, mléko, vodu, palivo, semena, vápno a hnojivo. Může přetížit všechny výše uvedené dokonce i secí stroje a palivo do nádrží nebo doplňovacích strojů atd. Dokáže vyčistit palety s odpadem, je dodáván s výběrem barvy, výběrem kol a výběrem kapacity

Mack Superliner 1976 s možností výběru barvy, výběru výkonu motoru, výběru kol, výběru řízení druhé nápravy a zadního vysokého závěsu.

Amazone ATS3200 s možností výběru barvy, kapacity a nižší spotřeby produktu.

Amazone ZGTS s výběrem barev, možností kapacity a nižší spotřebou produktu. Extra dvojité zúžení přidáno pro Trelleborg a Mitchelin.

Bredal K165 s možností výběru barvy, kapacity a nižší spotřeby produktu. Extra dvojité zúžení přidáno pro Trelleborg a Mitchelin.

Rozbalte stažený soubor a umístěte mody do složky modů, bavte se s nimi.

Kredity:
Stevie


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Balíčky mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!