Motorový grejdr DZ-143 v2.0.0.0

Motorový grejdr DZ-143 v2.0.0.0

Plně funkční motorový grejdr DZ-143. Může vykonávat funkce buldozeru, sněhové frézy, kompaktoru sil a traktoru.
Může táhnout přívěsy. Hlavní lopatka se pohybuje ve všech projekcích, přední lopatka ve vertikální projekci – vše je plně animované.
Zcela čistý log bez chyb.

V2.0.0.0
Vyměnil jsem motor, přestavěl celý podvozek, vyvinul a přidal do modu manuální převodovku.
Manuální převodovka – řazení se provádí pomocí tlačítek + a – na klávesnici (celkem 4 rychlostní stupně vpřed a 2 vzad).
Vylepšeny některé konfigurace čepelí, aby lépe fungovaly s Terrafarm.
PS. Vezměte prosím na vědomí, že AI ​​ve hře neví, jak přepnout manuální převodovku, protože… Zdá se, že vývojáři hry takové převodovky vůbec nenabízeli, takže AI řízený mod bude jezdit pouze na první rychlostní stupeň vpřed a na první rychlostní stupeň vzad. (neexistují žádné konflikty s jinými mody nebo AI).
Vše funguje úplně v pohodě.
Zcela čistý log bez chyb.

Kredity:
MAPBEH iksman


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Rypadla mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!