Multi SaddelTrac 4200 Shuttle Pack v1.0.0.5

Multi SaddelTrac 4200 Shuttle Pack v1.0.0.5

Multi Shuttle Pack pro CLAAS SaddleTrac 4200 z DLC – Trailer Shuttle s korbou a bez korby – Kyvadlová doprava na rozmetání hnoje – Kyvadlová doprava proti přetížení – Kyvadlová doprava na rozmetání hnojiv s vápnem a minerálním hnojivem

Protokol změn 1.0.0.5
Upravena textura a barva rámu
Upravena barva a textura zadních dveří
Obtisky vyměněny
Skutečná světla opravena
BugFix, zatížení textury na vypouštěcí podlaze

Multi – SaddleTrac 4200 Shuttle Pack — Video k dispozici zde —
exkluzivně pro SaddleTrac Xerion4200 z DLC

Základní cena: 76 000 €
Trailer Shuttle s 35m3
Trailer Shuttle s korbou 44m3
Překládka s 34 m3 + 8 000 €
Rozmetadlo hnoje s 36 m3 + 12 000 €
Nastavitelná šířka posypu od 20m – 42m (při původním použití pak max. 28m nastavitelná! )
SPREADER PROFI V2
Rozmetadla Fliegl optimalizují aplikaci široké škály materiálů. Distribuce je rovnoměrná, přesná, efektivní a – velmi variabilní – jemná nebo široká. Zvyšuje se účinnost hnojiv, výrazně se snižuje potřeba drahých minerálních hnojiv. Výkonná technologie rozmetadla zpracovává dobytčí a drůbeží hnůj, kaly z čistíren odpadních vod, kompost, vápno atd. Všechny výsuvné přívěsy Fliegl lze snadno dovybavit rozmetadlem během několika minut. Díky tomu je ASW ještě všestrannější a mění se v profesionální rozmetadlo. Vývodový hřídel pohání rozmetadlo mechanicky. Stojací válce dosahují enormních výkonů. Portfolio Fliegl zahrnuje rozmetadla Profi, Profi V2 a nízko nesenou variantu Profi V2n. Maximální šířka posypu Profi je kolem 22 metrů. Dosah vrhání Profi V2 se pohybuje mezi 18 a 27 metry. Všechny sypače jsou standardně vybaveny pozinkovanou posuvnou bránou.
Rozmetadlo hnojiv kyvadlové vápno a minerální hnojivo 36 m3 + 19 400 €
nastavitelná šířka posypu od 20m – 42m
„ruční připojení“ připraveno
Zadní LED světla s dynamickými ukazateli

Kredity:
Wobby_


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Nářadí mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!