Multifruchtsilo Pack v1.0

Multifruchtsilo Pack v1.0

Víceovocné silo sypké zboží s následujícím ovocem: Pšenice, ječmen, oves, řepka, proso, hroznové víno, olivy, slunečnice, sója, kukuřice, brambory, cukrová řepa, řepné řízky, cukrová třtina, semena, krmné směsi, krmné směsi, štípaná hmota, štěpka, siláž, topoly, Tráva, Seno, sláma, sníh, posypová sůl, hnojivo, hnůj, krmení pro prasata, vápno, minerální krmivo, kameny.
Spouštěč balíků na siláž, trávu, seno, slámu.
Kapalina do multiovocného sila s následujícími vstupy: mléko, voda, nafta, tekuté hnojivo, kejda, fermentační zbytky, pesticidy

Kredity:
Modell: Giants Textur: Giants Script: Giants Idee / Konzept: Switty Tester: Switty


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Objekty mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!