Palesse GS12 A1/A1 PRO V1.0.0.1

Palesse GS12 A1/A1 PRO V1.0.0.1

Projekt BelFarm Mods aktualizoval svůj mod pack běloruských sklízecích mlátiček Palesse GS12 A1/A1 PRO (v práci jsou částečně použity prvky z modů SModsTeam).

Vlastnosti balíčku:
Palesse GS12 A1/A1 PRO
– Cena: od 120 000 – 180 000 eur
– Výkon: 330 hp
– Rychlost: 25 km/h
– Palivová nádrž: 520 l
– Objem zásobníku zrna: 9500 l
– Konfigurace (v závislosti na modelu): výběr krytu násypky, motoru, značky kola, majáků, designu obložení, obtisků a nápisů, velkého označení vozidla, tónování oken, barevných schémat

Reaper ZhSK-7
– Cena: 20500 eur
– Pracovní záběr: 7,1m
– Provozní rychlost: 10 km/h

Vozík na sekačku
– Cena: 4000 eur

Mod dostal širokou podporu pro interaktivní ovládání pomocí Interactive Control jak na hlavovém a kombinovaném těle (na bocích, zádi a nahoře), tak v kabině.

Změny v aktualizaci:
– Přepracovaný model zadní části kombajnu
– Vylepšený salon
– Některé objekty dostaly nové shadery na opotřebení a nečistoty
– Změněna animace vykládání slámy
– Aktualizované obtisky
– Opravená barva kůže
– Další drobné opravy

Kredity:
BelFarm Mods


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Kombajny mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!