Renault Master IV Nacelle Citéos V1.0.0.0

Renault Master IV Nacelle Citéos V1.0.0.0

Ahoj všichni!
Vydávám toto vydání modu kolegy Kaymara, je to Renault Master IV sítotiskem na jméno společnosti Citéos, což je společnost vlastněná skupinou "Vinci Energies".
Jedná se o hráče, který se zabývá energetickou transformací francouzských území, a to především působením v různých sektorech, jako je veřejné osvětlení, údržba slavnostního osvětlení, různé elektrické sítě nebo dokonce údržba zelených energií.
Mod je převzat z reality a má interaktivní ovládání (nezbytné pro správnou funkci).
Pozn.: Zvláště děkuji svému příteli Kaymarovi, který mi dal svolení k opětovnému zveřejnění této edice jeho modu, stejně jako IEG Moddingu (který vlastní modul mod), takže souhlas Kaymary najdete v souboru .zip jako obvykle, abyste byli v pořádku!

Kredity:
BASTI1_VHE Kaymara IEG Modding


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Vozidla mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!