Roky vozidel v1.0.2.0

Roky vozidel v1.0.2.0

To všem vozidlům včetně příslušenství přidává reálné roky vozidla.

Seznam změn: 1.0.1.0
Přidána lepší podpora pro moddery, aby mohli přidat svůj vlastní rok modu.

Seznam změn: 1.0.1.1
Opraven problém, kdy mohl být uložený rok pod specs.year neplatnou nenulovou hodnotou

Seznam změn: 1.0.2.0
Opraven problém s přeloženými nebo jinými dynamickými názvy
Přidáno 3226 vozidel s léty
Ikona byla aktualizována, aby byla jasnější

Roky uvedené pro jednotlivá vozidla byly s maximálním úsilím přidány ručně, ale u některých vozidel a příslušenství jistě budou chybět nebo nesprávné roky.
Stejně tak ještě není všem vozidlům přidělen rok a jak budou přibývat nové mody, bude jim také chybět, dokud nebude tento mod a jeho data aktualizována.

Pokud chcete přidat rok do svého vlastního modu, aniž byste čekali, až jej tento mod přidá, nebo pokud chcete opravit rok na svém modu bez úpravy dat tohoto modu,
rok můžete vždy přidat sami, jednoduše přidáním hodnoty „storeItem.specs.year“ sami, protože tento mod ji přidá pouze v případě, že chybí.

Podívejte se na můj další mod, Through the Years, který používá roky od tohoto do
změnit, jak postupujete v průběhu hry.

Kredity:
Thalley


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!