Ruční připojení v2.0

Ruční připojení v2.0

Tento mod vás vynutí ruční připojení/odpojení nářadí a přívěsů.

Protokol změn 2.0.0.0:
Vydání FS22

Připojení/odpojení nářadí:
Při připojování nářadí skript přinutí nářadí zůstat ve spuštěném stavu. Existují určité výjimky pro čelní nakladače, skidsteery, lopaty, teleskopické nakladače, kombajny a hákové nářadí. Stále můžete připojit a odpojit toto nářadí, aniž byste museli opustit vozidlo.
Poznámka: Spojovací hadice a pomocný náhon stále vyžadují ruční připojení pro toto nářadí.*
Aby bylo možné odpojit, musí být nářadí nejprve spuštěno! Před odpojením nářadí se také ujistěte, že jsou odpojeny přívodní a spojovací hadice.

Mod zakáže připojování a odpojování zevnitř vozidla (výjimky jsou uvedeny výše). Jak již název modu naznačuje, že již není možné provádět rychlé přepínání mezi nářadím… tentokrát vystupte z toho vozidla doopravdy!

Připojení/odpojení pomocného náhonu:
Stiskněte Z pro připojení/odpojení pomocného náhonu.

Mějte na paměti, že nářadí potřebuje pomocný náhon, jinak jej nelze zapnout!

Připojení/odpojení připojovacích hadic:
Držte Z (krátkou dobu), abyste mohli připojit/odpojit spojovací hadice.

Bez připojených propojovacích hadic může dojít k následujícímu:
Nebudete moci ovládat hydrauliku (např. pohyblivé části, skládání, používat hřebenové značky atd.)
Nebudete moci používat světla.
Brzdy budou zablokovány.

Kredity:
Wopster


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!