Ruční vybíjení v1.0

Ruční vybíjení v1.0

Tento skript umožňuje ručně spustit a zastavit přetížení.
Ahoj všichni!
Mám zde pro vás malý skript, díky kterému je práce s kombajny, kombajny nebo převážecími vozy trochu realističtější.
Pomocí tohoto skriptu je možné sami spustit a zastavit přetěžování. Takže už jen nejezdit přes přívěs. Ale pozor, pokud od návěsu při vykládání odjedete, převrátí se na zem. Totéž platí, pokud se při rozjezdu přepočítáte a netrefíte potrubím přívěs. To není chyba, to je záměr. Doporučuje se tedy opatrnost. : pískání:
Udělal jsem to také konfigurovatelné. To znamená, že každá mlátička, kombajn a přetěžovací vozík by měl mít v obchodě konfiguraci nazvanou „Ruční přetěžování“. Pokud tam vyberete „Ne“, manuální přetížení, pro které je vozidlo deaktivováno. Standardní hodnota je 'Ano', takže při zapůjčení vybavení pro mise musíte začít přetěžování ručně. Tady to ale nemůžete sypat na zem, protože pozemek vám nepatří. Takže je to trochu uvolněnější. 😀

Přiřazení kláves pro spuštění a zastavení přetížení:
Klávesnice: [R] Ovladač: [LB] + [Y]

Přiřazení klíče pro PipeCam: (klíč je nutné držet)
Klávesnice: [Y] (na anglické klávesnici je to klávesa [Z])
Ovladač: [RB] + [LB] + [A]

Myslím, že to bylo vše…
Přeji vám hodně zábavy s modem!

Kredity:
Ifko[nator]


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!