Salát Storage v1.1

Salát Storage v1.1

Tento mod je jednoduchý umístitelný salátový sklad s kapacitou 30 000 l (150 salátových palet).
Sklad je ve hře řešen jako výroba, takže je možné skladovat zboží ručně i automaticky. Pokud nastavíte výstupní režim skleníků na automatický, bude salát uložen ve skladu.
Salát je uložen ve skladu.
Jak už to u nových výrob bývá, první palety jsou již venku a připraveny k odběru.
Režim výdeje ve skladu lze také změnit na Sell Direct, v takovém případě dojde k přímému prodeji zásob. Na palety, které jsou před skladem, nebude při prodeji brán zřetel, jak je zvykem u nových výrob.
Sklad zatím existuje jen na salát. V případě potřeby se však dá poměrně rychle přeměnit na rajčata nebo jahody.

Kredity:
ANDR55


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Objekty mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!