Simple Midwest 4x v1.0.1.0

Simple Midwest 4x v1.0.1.0

Toto je 4x mapa Středozápadu s obrovskými poli, která byste skutečně viděli na Středozápadě.

Protokol změn 1.0.1.0
– Multifruit nebyl plně naprogramován správně, nyní by měl mít název na všech místech.
– Všimli jsme si, že některé Multifruit neměly prodejní místa. Přidána umístění pro všechny typy kromě bezvodého.
– Světla kolem farmy se změnila na umístitelné sloupky světlometů, aby je bylo možné prodat.
– Udělal zahradní kůlnu umístitelnou, takže je také prodejná.
– Přidány výchozí plodiny na startovních polích.

Udržování mapy jednoduché s jednou farmou, menším počtem polí a většinou jen prodejními body základní hry. Budete si moci odkoupit všechny pozemky včetně silnic, abyste mohli plnohodnotně krajiny. Sníh bude padat i na štěrkové cesty, takže pokud chcete, máte v zimě co dělat. Všechna produkční místa by také měla být prodejná, abyste si mohli mapu upravit pro sebe.

Přehled:
– 1 farma s kravami, prasaty, ovcemi, koňmi, slepicemi a včelami
– 26 polí
– 10 výrobních bodů
– 11 prodejních míst
– 3 vápenky
– Kompletní Farmers CO-OP s hnojivy, chemikáliemi a halami na osivo
– 2 workshopy
– 3 čerpací stanice
– 1 metainová stanice
– 1 elektrická nabíječka
– 15 prázdných položek k nákupu kolem okraje mapy
– 2 prázdné pozemky k nákupu ve městě
– 1 BGA
– MultiFruit s vojtěškou, chmelem, levandulí, proso, cibulí, mákem, žitem, špaldou, tritikale, bílým zelím a červeným zelím

Anotace:
Pokud vás Simple Midwest nezajímá, protože není podrobný, tato mapa nebude pro vás. Toto je mapa, se kterou jsem původně začínal a byla z 80% hotová, když jsem si uvědomil, že konzole nemohou mít 4x mapy, tak jsem skočil a vytvořil Simple Midwest. Ve skutečnosti jsem nechtěl vydat tuto verzi, ale v recenzích na YouTube Simple Midwest se na to objevily požadavky. Tak jsem se rozhodl to dokončit, trochu vyčistit a dát to tam každému, kdo to chce, ale pokud jste si mysleli, že pole v Simple Midwest jsou velká, tato pole mohou být OBROVSKÁ.

Kredity:
Tash


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Mapy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!