St Michaels Fields 16x BETA

St Michaels Fields 16x BETA

Vítejte ve svém dalším farmářském dobrodružství na ultimátní přizpůsobené mapě navržené pro Farming Simulator 22. Tato rozsáhlá 16násobná hrací plocha je nabitá jedinečnými funkcemi a úpravami, které vylepší váš farmářský zážitek jako nikdy předtím.

Optimalizovaný zážitek pro jednoho hráče: Tato mapa byla pečlivě navržena tak, aby poskytovala výjimečný zážitek pro jednoho hráče. Užijte si vylepšené výrobní a výstupní časy, které vám umožní dosáhnout více za kratší dobu. Efektivní hratelnost zajišťuje pro sólové hráče odměňující a uspokojující farmářskou cestu.

Kompatibilní s kooperací: I když je tato mapa optimalizována pro zábavu pro jednoho hráče, je plně kompatibilní s kooperativní hrou. Spojte se s přáteli a spravujte svou farmu společně, kombinujte úsilí, abyste se vypořádali s výzvami a sklízeli plody farmaření na této rozsáhlé mapě s bohatými funkcemi.

Klíčové vlastnosti:
Nestandardní průmyslová odvětví a budovy: Prozkoumejte a využívejte řadu jedinečných neherních standardních průmyslových odvětví a budov. Tyto vlastní struktury a podniky poskytují nové příležitosti pro výrobu a obchod, obohacují celkovou hratelnost a nabízejí různé cesty pro ekonomický růst. Některá z těchto odvětví zahrnují pivovar a továrnu na gin spolu se standardními průmyslovými úpravami pro lepší herní zážitek.

Upravená vozidla: Zažijte vzrušení z řízení vylepšených vozidel se zvýšeným výkonem a vynikající ovladatelností. Ať už oráte pole nebo přepravujete zboží, tyto upravené stroje zajistí efektivní a příjemný provoz.

Další plodiny (multi-ovoce): Diverzifikujte své zemědělské aktivity řadou nestandardních plodin. Experimentujte s novými technikami sázení a sklizně, abyste maximalizovali svůj výnos a ziskovost.

Vlastnosti vlastního prostředí:
Dřevařský dvůr: Efektivně spravujte a zpracovávejte dřevo ve svém vyhrazeném řezivu. Ideální pro rozšíření vašich zemědělských operací do sektoru lesnictví.

Loděnice: Využijte loděnice k přidání nového rozměru do vašich logistických a obchodních strategií.
Horský tunel: Procházejte vlastním horským tunelem, který hladce spojuje různé oblasti mapy a poskytuje scénickou trasu pro přepravu.

Rozsáhlá herní oblast: S rozlehlou mapou 16×16 budete mít dostatek prostoru pro stavbu, kultivaci a zkoumání. Velká plocha umožňuje kreativní uspořádání hospodaření a rozsáhlé provozy bez pocitu stísněnosti.

Připravte se ponořit se do dynamického a všestranného farmářského zážitku s touto pečlivě navrženou mapou. Ať už jste ostřílený farmář nebo nováček, vylepšené funkce a rozsáhlé prostředí slibují nespočet hodin poutavého hraní. Šťastné zemědělství!

Toto je v1.0 mapy a může obsahovat drobné herní chyby, nahlaste je prosím a já se pokusím v budoucnu opravit.

Tato mapa byla vyvíjena po dobu 18 měsíců – pokud byla některá aktiva nevědomky použita omylem, kontaktujte nás a položky budou na přání odstraněny nebo připsány.

Kredity:
Greyman


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Mapy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!