Strautmann SEK802 Special v1.0

Strautmann SEK802 Special v1.0

Jednonápravový přívěs s konfigurovatelnými speciálními funkcemi.
Malý přívěs pro přepravu sypkého zboží a předmětů. Toto je speciální konverze a pravděpodobně je již známa některým z Hof Bergmann Map z LS19. Přívěs byl nyní znovu přepracován a uveden do standardu LS22.

Poznámka:
V závislosti na konfiguraci je typ zatížení zobrazen také na skládacích stranách (obtisku). UnitCargo je zkratka pro předměty a BulkCargo pro volně ložené zboží.

Vlastnosti:
Různé možnosti konfigurace
Na výběr několik nových typů pneumatik
Poznávací značka
nové zvukové efekty

Kredity:
Farmer_Andy


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Přívěsy mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!