Three Sided Farm v1.0.0.0

Three Sided Farm v1.0.0.0

Tato třístranná farma nabízí vše, po čem vaše srdce touží.
Kromě spousty úložného prostoru pro vaše vozidla a stroje můžete svou sklizeň uložit do obilného sila a ve starém chlívku chovat až 36 zvířat.
Stěna ve strojovně se dá zatemnit a ztmavit pomocí spouště. Díky tomu se můžete rozhodnout, zda chcete jeden velký sál nebo dva menší sály.
U vchodu do domu je spoušť šatní skříně a spoušť na spaní.

Cena: 475 000 $
Denní údržba: 250 $
Kapacita sila: 400 000 l
Kapacita vepřína: 36 zvířat
Objem nádrže na kejdu: 50 000 l

Kredity:
Modding Association


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Objekty mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!