Umístění CBJ Sheds v1.0

Umístění CBJ Sheds v1.0

Toto jsou některé z budov CBJ Midwest Modding z FS17 a FS19. Všechny modely byly vyrobeny jimi. Udělal jsem je pouze na umístění a převedení.
Balení obsahuje: 40×60 Quonset se spouští v dílně, 40×60, 52×72 a 72×150 prošlupů v bílé, zelené, červené a hnědé barvě. Log je čistý. Bez chyb. Výchozí spouště pro světla a dveře. **Všimněte si, že spoušť světla 72×150 je hlouběji v budově než zbytek – nelze změnit její velikost.

Kredity:
Models: CBJ Midwest Modding Convert: cjwilksy Giants: props used in Quonset


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Balíčky mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!