Umístitelná halda pole v0.9

Umístitelná halda pole v0.9

Všiml jsem si, že ne vždy dostanete sila na 100% prázdná, a proto jste vytvořili hromadu pole nebo jednoduše vyměnili velké hnací silo a upravili.
– Umístěte a prodávejte díla
– Stěny sila byly odstraněny, betonová plošina tam stále je (betonová plošina má také maximální velikost sila)
– S přívěsem můžete také vykládat přesně na limitu a nejde to přes limit Samozřejmě musíte dávat pozor při tlačení, abyste nepřetlačili limit.
– Limit naplnění je asi 1,5 milionu – 2 miliony
– Zakrytí funguje a v mém testovacím provozu nebyla po odkrytém stavu žádná čerstvá textura kukuřice a bylo možné vyprázdnit silo na 100%.

Pro vysvětlení tím, že ve standardních silech ve stěně je vždy čerstvá textura kukuřice, nedostanete ji prázdnou toto je chyba v i3d, Tuto chybu jsem měl opravit a tak vám přeji hodně zábavy s mým silo.

Kredity:
BierKasten, Bier21


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Jiné mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!