Vehicle Control Addon v1.0.0.0

Vehicle Control Addon v1.0.0.0

Vývojářská verze
Mějte prosím na paměti, že používáte vývojářskou verzi, která může a bude obsahovat chyby, bugy, chyby a nedokončený kód.

Byl jsi varován.

Pokud jste s tím stále v pořádku, nezapomeňte zveřejnit možné problémy, které najdete ve verzi pro vývojáře. Jedině tak můžeme najít zdroje chyb a opravit je.

Buďte co nejkonkrétnější:

sdělte nám číslo verze
používejte pouze nezbytná vozidla, nikoli 10 dalších najednou
o která vozidla se jedná, jaká je zamýšlená akce?
Pošta! The! Přihlaste se! do Gist nebo PasteBin
Známé chyby, varování a problémy
Mnoho…

Nejnovější funkce
Snap direction byl přejmenován na navádění do jízdních pruhů. Je možné přepnout do levého nebo pravého zpětného naváděcího pruhu.

Zde jsou klíčová vázání navádění do jízdních pruhů:

LCtrl+W: (de-)aktivuje navádění jízdními pruhy na nejbližším jízdním pruhu
LCtrl+LAlt+W: detekuje šířku a odsazení připojeného nářadí
LAlt+W: Deaktivace navádění jízdními pruhy
LCtrl+A / LCtrl+D: posun o jeden jízdní pruh doleva/doprava
LAlt+A / LAlt+D: přepnutí do levého/pravého zpětného pruhu. V nabídce nastavení můžete určit počet pruhů, které se mají přeskočit. Pro odbočení není nutné deaktivovat vedení jízdními pruhy. Pokud změníte směr, vozidlo by se mělo řídit správným směrem. Pokud jste deaktivovali naváděcí řízení, můžete jej znovu aktivovat pomocí LCtrl+S.
LCtrl+S: Opětovná aktivace posledního naváděcího pruhu
Některá nastavení se zobrazují pouze v MP
Ve hrách pro více hráčů může globální nastavení měnit pouze hlavní uživatel (aka administrátor) kombinací kláves LCtrl+LAtr+C.

modSettings
Globální nastavení jsou uložena v uložené hře a v modSettings/vehicleControlAddon.xml. Servery Dedi uloží globální nastavení pouze do uložené hry.

Motivace
Sice mám volant, ale skoro vždy si hraju s klávesnicí. Na klikatých cestách jsem znovu a znovu vysazen do příkopu před nocí nebo sloupy elektrického vedení.

Kredity:
Stefan Biedenstein


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Traktory mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!