Velký zelený posuvný elektrický plot v1.0.0

Velký zelený posuvný elektrický plot v1.0.0

Jedná se o velký zelený posuvný elektrický plot, který byl přenesen z FS19.

V protokolech jsou nějaké chyby, takže pokud jste modder, klidně to opravte a rozšiřte.
Právě jsem hledal elektrický ohradník pro svou farmu, který by se vysouval a byl dostatečně velký pro některé z největších prací, které dělám na své farmě ve hře.

Přenesl jsem to pro sebe a trvalo to asi 30 minut. Poprvé, co jsem si vyzkoušel modding, nejsem v tom dobrý, takže si nemyslete, že dostáváte mistrovské dílo!
Dá se koupit v nabídce sestavení a poté pod ploty.

Protokol změn 1.0.0.0
Animované světlo majáku

Doufám, že to bude pro někoho užitečné.

 

Kredity:
SlyGModding


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.


Nejlepší FS22 Objekty mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!