Vozidla pro hru Farming Simulator 22

Vozidla pro hru Farming Simulator 22

Už jste skoro tam. Vydržte ještě pár dní a užijte si další upoutávky a novinky, které jsme pro vás připravili, dokud Farming Simulator 22 nevyjde 22. listopadu!

Dnes máme malou pecku pro vás všechny strojní nadšence, kteří touží ovládat nová a vylepšená vozidla a nástroje. Podívejte se na Garážový přívěs níže!

Podívejte se na ty stroje a nástroje!

Jsme si dobře vědomi, že nadcházející dny před vydáním mohou být nyní o něco těžší vydržet. Nebojte se, s novými stroji si zahrajete dřív, než se nadějete. V základní hře jich bude k dispozici více než 400. Přinášíme zpět Case IH, CLAAS, DEUTZ-FAHR, Fendt, John Deere, Massey Ferguson, New Holland, Valtra a mnoho dalších renomovaných značek z celého světa.

Realističtější než kdy jindy

Machines of Farming Simulator 22

Jako vždy jsme si dali velkou péči a úzce spolupracovali s příslušnými výrobci, aby stroje a nástroje byly co nejautentičtější – až do posledního šroubu každého stroje. Ale to není vše. Udělali jsme více než jen zajistit, aby vaše oblíbené stroje byly implementovány přesně.

Jak bylo oznámeno na FarmCon, naše neúnavné zvukové oddělení výrazně vylepšilo zvukový aspekt pomocí transformací zvuku v reálném čase reagující na prostředí a ještě více mechanických detailů, jako jsou pohybující se víka, šrouby a spousta hydraulických komponent, které vydávají hluk. Můžete dokonce slyšet chrastění komponentů uvnitř kabiny – a ano, i stěračů čelního skla.

Machines of Farming Simulator 22 Machines of Farming Simulator 22 Machines of Farming Simulator 22 Machines of Farming Simulator 22 Machines of Farming Simulator 22 Machines of Farming Simulator 22

Kredity:
FS22 Mods


Jak používat Farming Simulator 22 mody

Vítejte v největší moddingové komunitě Farming Simulatoru. Stále si nejste jisti, k čemu slouží Farming Simulator 22 mods? Hra byla vyvinuta tak, aby podporovala modifikace (mody), které může vytvořit každý fanoušek. Mody tedy můžete použít k upgradu původní hry. Ano, souhlasíme s tím, že hra je již velmi dobrá, nicméně můžete mít pocit, že ve hře potřebujete více kombajnů, traktorů nebo jiných nástrojů. Navíc samotná hra nabízí různé typy modů, které mohou změnit hru, opravit některé chyby, které hráče obtěžují, nebo se jen pokusit udělat hru zajímavější. To je důvod, proč byste měli vyzkoušet FS22 mods. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých FS 22 modů, instalace jednoho z nich hru trochu změní a stane se jedinečnou. Všechny LS22 mody jsou zcela zdarma, takže se nemusíte bát plateb nebo skrytých daní. Vyzkoušejte nyní Farming Simulator 22 mods a staňte se lepším farmářem.
Nejlepší FS22 Vozidla mods

Leave a Reply

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!